Alsak Alsak Nereden Kitap Alsak!

Okuyan insanların en büyük derdidir kitap almak. Yeni bir kitabın kokusunu doyasıya içine çekip ayaklarının yerden kesilmesini hissetmek… Ne büyük bir haz… Bunu ancak okuyanlar anlayabilir.

Bu büyük hazzı yaşamak için her şeyden önce yeni bir kitap almak gerekli. Yeni kitap almak için de bunun karşılığı olarak para vermeniz gerekiyor. Bazı kitaplar için bu miktar cüzi olsa da bazı kitaplar için çok daha fazla miktar gerekiyor. Bir de bizim gibi bir kitap almakla yetinmiyorsanız o zaman vay halinize.

Kitap satın alacağınız yer olarak tabiki çok fazla seçeneğiniz var. Kitapçılardan, fuarlardan, internetten ya da yayın evlerinin satış ofislerinden kitap alabilirsiniz. Özellikle yayın evlerinin ya da internetten kitap satışı yapan sitelerin kampanyalarını takip ederseniz daha uygun fiyata kitap alabilirsiniz.

Biz de az çok kitap satın alan birisi olarak böyle kampanyaları takip etmeye çalışıyoruz. Ben size kampanya olmadan her zaman uygun fiyata satış yapan, bir başka deyişle her zaman kampanya yapan bir internet sitesinden bahsedeceğim.

İnternet sitesi “www.ucuzkitapal.com” Birbirinden değişik ve güzel kitapları 1 liraya evet yanlış anlamadınız 1 liraya, 2 liraya, 3 liraya almak mümkün. Merak etmeyin 4 ve 5 liraya da var. Siteyi kurcalayıp, sitenin altını üstüne getirirseniz muhakkak hoşunuza giden kitaplar bulabileceksiniz. Ben, bu siteden geçen hafta 17 kitap aldım. Kargo dahil 50 lira verdim. Kitaplarım hiçbir sorun olmadan kısa sürede geldi. 17 kitabı görünce çok mutlu oldum ve inanır mısınız tam 17 kitap, iki gün boyunca halının üzerinde kaldı. Daha sonra hanımdan küçük bir zılgıt yiyince kitapları yerine kaldırdım.

Benden tavsiye, girin bu siteye… Siteye ulaşmak için tıklayın.

Belki bunları da beğenirsin...

1 Yorum

  1. 30 Ocak 2016

    […] 4) Alsak Alsak Nereden Kitap Alsak! | Dünyaya bir de bu taraftan bak! […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir