Bayanlar Baylar, Görevden Alınanlar, Merdivenden Kayanlar…

Son yapılan operasyonla boşalan İzmir emniyet müdürlüğüne Kahramanmaraş PTT müdürü, Elazığ terörle mücadele müdürlüğüne Tekirdağ Su işleri müdürü, Samsun mali suçlar şube müdürlüğüne Adıyaman tapu kadastro müdür yardımcısı atandı.

Sabah gazetesinden atılan Nazlı Ilıcak Bugün Gazetesiyle anlaşırken, Bugün gazetesinden ayrılan Ahmet Taşgetiren Sabah gazetesine berdel gönderildi.

Uzun zamandır sesi soluğu çıkmayan ROK ünvanlı yalı sever gazetecimizin nerede olduğu bilinmemekle birlikte programlarda böğürtülerinin yankılanmaması, böğürtü severleri derin bir üzüntüye gark etmiş durumda!

Adı adalet bakanlığı için anılan bir devlet bakanı mahkemeye başvurarak, operasyonlarla ilgili yayın yasağı almak istediği ancak başvurduğu hakimin karşı cepheden olması nedeniyle istenilen yayın yasağı kararının alınamadığı bildirildi.

Yapılan operasyonların içeriğini tam anlayamayan ana muhalefet lideri soluğu ABD konsolosluğunda aldı.

Ayrıca operasyonları, çetesel operasyon olarak ifade etmeyen TRT haber müdürü ve yardımcılarının da görevlerinden alınması ve TRT’nin Acun Ilıcalı’ya bağlanmasının da gündemde olduğu bildirildi.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir