“Behzat Ç.” Geri Dönüyor!

7-şubat-dizisi

Erdal Beşikçioğlu, çoğumuz için belki bir şey ifade etmeyebilir ama “Behzat Ç.” hepimiz için önemli bir fenomendir. Takip etmeyenler için ifade etmek gerekirse “Behzat Ç.“in gerçek adı Erdal Beşikçioğlu’dur. “Behzat Ç.“de Erdal Beşikçioğlu oyunculuğuyla, sözleriyle kısacası yaptığı bütün davranışlarla fenomen olmuştur. Ayrıca Erdal Beşikçioğlu, Ankara Devlet Tiyatrosunda “Bir Delinin Hatıra Defteri” ile de büyük bir beğeni toplamıştır.

Erdal Beşikçioğlu’nu seven insanlar onu yeniden televizyon ekranlarında görmek istiyordu ama Beşikçioğlu, kendisine gelen teklifleri beğenmediği için geri çevirdi. Haber sitelerinden öğrendiğimiz en son bilgilere göre “Kurtlar Vadisi” dizisi ekibinden ayrılan senarist Bahadır Özdener’in yazmış olduğu yeni senaryoyu beğenen Beşikçioğlu “7 Şubat” adlı diziyle sevenleriyle buluşacak.

“7 Şubat” dizisiyle sevenlerini şaşırtmayı deneyecek olan Erdal Beşikçioğlu, dizide bir mafya babasını canlandıracak. “Behzat Ç.“de cinayet masası komiserini canlandıran Beşikçioğlu, “7 Şubat” dizisinde mafya babası rolüyle nasıl bir performans sergiler, gerçekten merak konusu.

Erdal Beşikçioğlu’nu bu rolde düşünen hayranlarının aklına hemen ABD’de yayımlanan ve çok sevilen “Breaking Bad” dizisi geliyor. O dizide hiçbir kötü alışkanlığı olmayan kimya öğretmeni bir adamın kanser olmasından sonra uyuşturucu baronluğuna kadar yükselen öyküsü anlatılıyor. “7 Şubat” dizisinde de Erdal Beşikçioğlu hayranları böyle bir muhteşem dizi bekliyorlar. Sabırsızlıkla beklenen dizinin ne zaman yayımlanacağı belli değil.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir