Bionnassay 500 Softshell İnceleme

bionnassay 500Doğa yürüyüşleri sırasında soğuk havanın, rüzgarın ve az yoğunluktaki yağmurun olumsuz etkilerini en aza indirecek bir ürün tanıtmak istiyorum sizlere. Uzun zamandır hem ekonomik olsun hem de işe yarasın mantığıyla aradığım fiyat/performans ürünü olarak nitelendirebileceğim softshell bir ürün arıyordum. Hoşuma giden ürünlerin fiyatlarının yüksek olması, ucuz olan ürünlerinse kalitelerinin tartışılabilecek olması beni epey zorladı ancak sonunda istediğim ürünü Decathlon mağazasında buldum ve hemen aldım.

Decathlon’un kendi ürünü olan Quechua Bionnassay 500 rüzgarlık benim için tam anlamıyla bir fiyat performans ürünü oldu.

Ürünün teknik özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse:

bionnassay 500-3Parmak geçirmeli bileklikler.

Polar iç kısım.

Rüzgar önleyici membran laminasyonlu kumaş.

Kol altlarında nemi dışarı atabilmek için düşünülen fermuar.

Esnek kumaş.

Su tutmaz kumaş.

Şimdiye kadar yapmış olduğum doğa yürüyüşlerinde gerçekten başarılı olduğunu düşündüğüm Bionnassay 500 hebionnassay 500-2m
kumaş kalitesi hem de kesimiyle beni oldukça memnun etti. Geniş kesimli kapüşonu kask için ekstra alan sağlarken yüksek yapıdaki boyun bölgesi rüzgarın içeri girmesini önlüyor.

Ürünün eksik bulduğum tek yanıysa koltuk altı havalandırma fermuarları. Fermuarlar koltuk altında değil de daha çok vücudun yan kısmında yer alıyor. Koltuk altı ve kol boyunca devam etse ve bir file ile desteklense daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

Bir de ürünü mutlaka deneyerek alın çünkü vücut hatlarına oldukça yakın bir kesimi var. Bedeniniz olduğunu düşündüğünüz ürün size küçük gelebilir.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir