Bir Oy 1 Oydur!

bumerang ödülleri

Bir yılı aşkın bir süredir misafir oluyoruz sizlere yazılarımızla. Elimizin, dilimizin ve yüreğimizin döndüğü kadar yazmaya çalışıyoruz eğip bükmeden. Yazılarımızdaki tek amacımız daha bu yola çıktığımız ilk günde de belirttiğimiz gibi öteki yüzüm(n)üzü aktarmak sizlere ve bizlere. Bu zamana kadar büyük bir zevkle misafir olduğumuz sizlerden bir dileğimiz var şimdi.

Hürriyet gazetesinin her yıl düzenlediği “Bumerang Ödülleri” bu yıl da geldi, çattı. 35 binden fazla bloğun toplam 7 kategoride yarışacağı süreç başladı. “Öteki Yüz” ekibi olarak biz “En Çalışkan Site” kategorisinde yarışmaya adayız. Bizi desteklemek için 20 saniye sürecek oy verme işleminde uygulayacağınız adımlar şu şekildedir:

1. Aşağıda vermiş olduğum linke tıklayınız.

http://bumerang.hurriyet.com.tr/Contest/Vote?g=dd85fd68dedf4c2d822d618d603aa0b4

2. Linke tıkladığınızda açılan sayfada cep telefon numarınızı başında sıfır olmadan gireceğiniz bir kutucuk var. O kutucuğa telefon numaranızı başında sıfır olmadan girip kutucuğun yanında olan “gönder”e basmalısınız.

3. Sistem otomatik olarak telefonunuza 4 haneli bir doğrulama kodu gönderecek. Bu doğrulama kodunu telefon numaranızı yazdığınız kutucuğun altında yeni açılan kutucuğa yazıp “tamam”a basmalısınız.

4. “Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz.” ibaresini gördüğünüzde işlem bitmiş demektir.

5. Bu oy verme işlemi, merak etmeyin, tamamen ücretsizdir.

Unutmayın, vereceğiniz bir oy, bizi 35 bin blog arasından bir adım öne taşıyacak. Şimdiden göstereceğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.

 

 

Belki bunları da beğenirsin...

Bu yazıya toplam 2 tane yorum yapılmış.

  1. Azra diyor ki:

    Hepimize başarılar. Bumerang herzaman olduğu gibi bizi heyecanlandırıyor 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir