Donald Trump ABD Başkanı Olmalıdır.

Donald Trump ABD’nin başkanı olmalıdır. Çünkü:

Ağır makyaj yapanların gece yatmadan önce yüzlerini sildikleri pamukta kalanlar Hillary Clinton; aynada beliren makyajsız yüz ise Donald Trump’tır.

trumpcesede işeyen abd askerleri

 

 

 

 

 

 

Tüm içtenliğiyle Trump, Amerika’nın gerçek kimliğidir. Guantanamo’da ki insanlık dışı tecritin, Irak’ta ölü bedenlere işeyen nefretin, Ebu Gureyb hapishanesindeki işkencelerin gerçek yüzü Donald Trump’tır.

 

morpheusÖzgürlük illüzyonunun anavatanı olan Amerikan rüyasının aslında bir kabus olduğunu tüm çıplaklığıyla ortaya koyan Trump’ın desteklenmesi gerektiği kanısındayım. Trump, Morpheus’un Matrix efsanesini başlatan kırmızı hapıdır. Amerikalı seçmen kırmızıyı seçerse, oğul Bush’tan sonra Dünya sanal gerçekliğin bir kez daha dağıldığını ve “beyaz adamla” tanışmanın ağızlarında bıraktığı “kanlımsı” tadı bir kez daha tadacaktır.

monica ve bill

ADVANCE FOR WEEKEND EDITIONS, JAN. 15-16--FILE--President Clinton and Everett Harp play their saxophones during the Arkansas Ball on Inauguration evening at Washington's Convention center, Jan. 20, 1993. (AP Photo/Greg Gibson)

 

Mavi olanın seçilmesi halinde ise –ki bu “saksafon”cu Bill amcanın( yanlış anlaşılma olmasın, üflemeli çalgılardan biri) cefakar eşi Hillary oluyor- Dünya “Stockholm sendromu” yaşamaya devam edecektir.

(Meraklısına not: “Stockholm Sendromu” kısaca tecavüzcüsüne bağlanmak ya da aşık olmak diye özetlenebilir.)

 

 

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir