En Güzel Hediye Trabzonspor’dan

Teknik direktör Ersun Yanal’ın gelişiyle küllerinden yeniden doğan Trabzonspor, aldığı Galatasaray galibiyetiyle büyük moral buldu. Aldığı galibiyetin yanında oynanan pozitif futbol, taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazandı. Trabzonspor, Ersun Yanal’la ligdeki iyi futbolunu ve başarısını, Avrupa Ligi’nde de devam etmek istiyor. Avrupa Ligi’nde önceki maçlarda kısmen daha iyi oynayan Trabzonspor, Ersun Yanal’la performansını çok daha yukarılara çekmeye çalışıyor.

Trabzonpor’un bu anlamda yarın akşam oynayacağı Metalist Kharkiv  maçı  büyük bir önem arz ediyor. 20.00’de başlayacak maç Trabzon Avni Aker Stadı’nda oynanacak. D-Smart’tan canlı olarak yayımlanacak maçı Finlandiya Federesyonundan Mattias Gestranius yönetecek.

Gelelim asıl konumuza… Trabzonspor, Stadyum ve Amatör Branşlar Sorumlusu Köksal Sadıklar, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle dün (25 Kasım) şöyle bir açıklama yaptı: “Mesleklerin içerisinde en kutsal ve insanlık için hayati önem taşıyan meslek hiç şüphesizdir ki öğretmenliktir. 24 Kasım’da Öğretmenler Günü’nü kutladığımız bu hafta içeresinde oynayacağımız Metalist Kharkiv maçı öncesi değerli öğretmenlerimize yönetim kurulu olarak bir jest yapmayı kararlaştırdık.”

Konuşmasını, “Değerli öğretmenlerimiz yarın 13.00’ten itibaren öğretmen kimlik kartları ve fotokopisiyle birlikte gişeye başvurarak Kapalı Tribün biletini (ücretsiz) alabilir ve maçı izleyebilir. Öğretmenlerimizin bir kez daha Öğretmenler Günü’nü kutlar, aydınlık yarınlar için her birine sağlıklı, mutlu ve başarılı günler dileriz.” diyerek bitirdi.

Bugün 13’ten itibaren bu kampanyadan öğretmenlerimiz yararlanmaya başladı. Öğretmenler Günü münasebetiyle böyle bir çalışma yapmak hiçbir kulübün aklına gelmedi. Bir Trabzonsporlu ve bir öğretmen olarak, Trabzonspor yönetiminin bu örnek davranışını canıgönülden kutlar, Trabzonspor yönetimine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Trabzonspor’un açtığı bu ufkun, diğer camialarımıza da örnek olması dileklerimle.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir