Findeks Nedir?

“İnternet olmadan bir hayat mümkün mü?” sorusuna onlarca yanıt verilebilir. Tüm bu yanıtlar ne olursa olsun teknolojinin ortaya koyduğu ürünleri kullanmamak günümüz şehirli insanı için neredeyse imkânsız. Çünkü küreselleşen dünyamızda teknolojiye sırtımızı dönmek onu görmezden gelmek mümkün değil. Ancak teknolojiyi kullanmakla teknoloji bağımlısı olmak arasındaki ince çizgi de aşılmamalı…

İnternetinin iyi mi yoksa kötü mü olduğu tartışmalarına hiç girmeden –ki girdiğimde çıkamayacağımı çok iyi biliyorum- internetin bize sunduğu onlarca nimet arasında birini anlatmak istiyorum.

Son hızla ilerleyen yaşantımızın büyük bir çoğunluğunda ekonomik ve finansal işlere ya zaman ayıramıyoruz ya da bankalarla olan ilişkimizi takip edemez duruma geliyoruz. Adımıza kayıtlı kredi kartları, krediler, banka kartları zamanla alıp başını yürüyor ve bu ürünleri takip etmek zamanla imkânsız hale geliyor. Tam da bu noktada bizi rahatlatacak, finansal durumumuzu takip etmemizi sağlayacak bir sistem olan Findeks karşımıza çıkıyor.

findeks

Peki nedir bu Findeks?

Ülkemizdeki belli bankaların ortaklığı ile kurulan KKB’nin (Kredi Kayıt Bürosu) bir hizmeti olan Findeks, bireylere ve reel sektöre yönelik hazırlanmış bir finansal hizmet sistemi olarak karşımıza çıkıyor.

Findeks, sayesinde:
Kredi borçlarını ve limitlerini,
Kredi notunu, (Kredi almaya uygun olup olmadığı)
Kredi kartı ya da kredilerimizdeki gecikmiş ödemeleri,
Adımıza açılan kredi kartlarını,
Görmek mümkün…

Daha çiçeği burnunda bir sistem olmasına karşın oldukça başarılı ve kullanışlı hizmetler sunan Findeks, gelecekteki başarısını şimdiden açık ediyor.

www.findeks.com üzerinden ulaşılabilen sistemin kurucusu olan KKB emekçilerine verdikleri hizmet için epeyce teşekkür edeceğimiz gün gibi ortada. Bankaya gitmeden kredi notunuzu ve ne kadar kredi alabileceğinizi görmek için sisteme site üzerinden üye olmak yeterli. Daha ayrıntılı bilgiye yine site üzerinden ulaşmak mümkün.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir