Git Artık Başkan!

Trabzonspor’umuzu bu duruma düşürenler artık istedikleri yerlerine kına yakabilirler. Bu sözüm ve bundan sonraki sözlerim direk Trabzonspor başkanı içindir.

Trabzonspor başkanı göreve geldiğinden beri ortamı germekte üzerine düşeni büyük bir başarı ile yerine getirmiştir.

Trabzonspor başkanı bertaraf olmamak için siyasi taraf olmuş, Trabzonspor’umuza milyonlarca gönül veren taraftarın başına çuval geçirmiştir.

Trabzonspor başkanı “Kurtlar Vadisi” dizisi karakteri Polat Alemdar tarzı konuşmaları ve hareketleri ile durum bu noktaya gelmiştir.

Trabzonspor başkanı Trabzonspor’umuzun hakkını korumaya çalıştığını düşünerek en büyük zararı Trabzonspor’umuza vermiştir.

Trabzonspor başkanı Trabzonspor’umuzun bu yılını artık yemişken sanırım bu zarar daha ağır tabirle bu enkaz iki yıl daha kalkmaz düşüncesindeyim.

Trabzonspor başkanının hak savunmaktan kastının yüksek perdeden konuşmak olduğunu Trabzonspor’umuza yürekten gönül veren taraftarlar kanaat etmiştir.

Trabzonspor başkanı futbolun, bir eğlence olduğunu unutmamalı, gönül kırmak yerine gönül kazanmanın yollarını aramalıdır. Diğer kulüplerin ne yaptıkları bizi ilgilendirmez.

 

Son söz: Trabzonspor’umuzu bu duruma düşüren Trabzonspor başkanını görevinin başında istemiyoruz.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir