indur.net

indur.net nasıl

İnternet ve bilgisayar, bizlere o kadar güzellikler sunuyor ki bunlardan faydalanmamak bizi zamanın gerisinde bırakacaktır. Zamanın çok hızlı akıp gittiğinden hareketle beşer için zamanın çok önemli olduğunu ifade edebiliriz. Bu sebeple doğru adreslerle buluşmak çok önemlidir.

İşte benden size naçizane bir tavsiye: indur.net

Youtube, dailymotion, facebook, vimeo, metacafe, vk, soundcloud sitelerinden istediğiniz bir videonun linkini kopyalayın, daha sonra indur.net’in ana sayfasındaki ilgili alana kopyaladığınız linki yapıştırın. Videoyu hangi formata dönüştürmek istiyorsanız, o formatı seçin. 5 – 10 saniye içinde dönüştürülen videonuz artık indirilmeye hazır. İsterseniz indirmeye başlamadan önce kırpma da yapabileceğinizi unutmayın. Ardından “indir”e tıkladığınızda çok kısa bir sürede işlem tamam.

Çok sevdiğiniz bir türküyü mü indirmek istiyorsunuz?

Beğendiğiniz bir filmi mi indirmek istiyorsunuz?

Şiir dinletisinde kullanacağız fon müziğini mi indirmek istiyorsunuz?

Tiyatroda kullanacağınız bir sesi mi indirmek istiyorsunuz?

indur.net bu istediklerinizin hepsine cevap verecek. Unutmayın, sitelerden aldığınız linkleri ister video halinde isterseniz ses dosyası halinde indirebilirsiniz.

Sakın yapabilir miyim diye endişe etmeyin. Çünkü benim gibi çok fazla internetten ve bilgisayardan anlamayan birisi bile bu işi sıkıntı çekmeden yapabiliyorsa ve sen de buradan bu yazıyı okuyorsan emin ol bu işi çok rahatlıkla yapabilecek kapasitedesin.

 

 

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir