“İt”lerin Amacı: Pisliği, Çirkefliği Normalleştirmek

Kim ne derse desin, aşağıda yer alan fotoğraflar ve söylenenler basın özgürlüğü değildir. Tam anlamıyla psikolojik harptir. Asıl yok edilmek istenen cumhuriyetin kazanımlarıdır. Bu “it”lerin yaptığı şey, ceza verilmeyeceğinin bilincinde olarak, bünyelerinde taşıdıkları pisliği, cumhuriyetin özüne atmaktır. Yapılan tam anlamıyla şahsiyet cellatlığıdır.

atatürkO cumhuriyet ki Atatürk’ün manevi şahsında vücut bulmuştur, burunları necasetten çıkmayacak derecede lağımlara alışık bünyelerde alerjiye neden olur.

kadirİsterler ki zihinlerinde yaşatıp, ağız ve kalemlerinden damlayan tüm necasetli fikirler herkese bulaşsın. Tüm çabaları, köhnemiş vicdanlarının ürettiği parazitleri, yaşayabilecekleri sağlıklı organizmalara ulaştırmaktır.

ak-itOndandır her 10 Kasım’da Atatürk’e kara çalmaları.

Bu yapılan çirkefliklere basın özgürlüğü denilemez! Bu necislikte çukur olmuş zihniyettekilere basın da denilemez!

omüHer sene alıştırmaya çalıştıkları hakaretlerine inadına alışmayacağız. Her sene bir öncekinden daha da kuvvetli karşı çıkacağız.

Bunu bıraktığımız gün, amacı; “fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller” yetiştirmek olan cumhuriyet projesini de rafa kaldırdığımız gün olur.

Yapılması gereken bilmem kaç kilometrelik insan zincirleri oluşturmak değil, insanların zihinlerindeki zincirlerin kırılmasını sağlamak olmalıdır…

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir