Kayıp Kız

Alien 3 (1992) , Se7en (1995), The Game (1997), Fight Club (1999), Panic Room (2002), Zodiac (2007), The Curious Case of Benjamin Button (2008), The Social Network (2010), The Girl with the Drago Tattoo (2011) gibi başarılı filmlere imza atan usta yönetmen David Fincher’ın son filmi Gone Girl (Kayıp Kız) geçtiğimiz yılın en başarılı filmleri arasında yer alıyor.

Gerilim filmleri olarak adlandırılan tarzdaki başarısı hiç yadsınamayacak olan D. Fincher, “Kayıp Kız” ile bu tarzı seven izleyicilerin gönlündeki tahtında yerini bir kat daha sağlamlaştıracak.

Gone GirlBen Affleck (Rol: Nick Dunne) ve Rosamund Pike’ın (Rol: Amy Dunne) başrolleri paylaştıkları filmde onlara Emily Ratajkowski (Rol: Andie), Patrick Fugit (Rol: Detective Jim Gilpin), Kim Dickens (Rol: Detective Rhonda Boney), Carrie Coon (Rol: Margo Dunne), Tyler Perry (Rol: Tanner Bolt) ve Neil Patrick Harris (Rol: Desi Collings) gibi sinemanın tanınan yüzleri eşlik ediyor. Oyuncu kadrosunun zenginliği ve oyuncuların rol yeteneklerinin oldukça başarılı olduğu filmde Ben Affleck’in canlandırdığı Nick Dunne rolünü başka bir oyuncu almalıydı demeden de edemiyorum.

Bir çiftin yaşamı üzerine kurgulanmış bu film hakkında spoiler verilmemesi gerektiğini düşünüyor ve bu filmi mutlaka izlemeniz gerektiğini düşünüyorum.
İyi seyirler…

Belki bunları da beğenirsin...

1 Yorum

  1. 10 Ocak 2015

    […] Gerilim filmleri olarak adlandırılan tarzdaki başarısı hiç yadsınamayacak olan… Yazının devamı için tıklayınız. […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir