Megri Megri

Aralık ayının ortasında yol kontrolü yapan PKK üyeleri 4 askeri kaçırdılar. Ertesi gün ise BDP’li yetkililere teslim edilen askerler Lice kaymakamlığına götürüldüler. Adalet Bakanımız açıklama yaptı; provokasyondur, askerlerimizin sağ salim olmasından mutluyuz.

Megri megri…

Şanlıurfa’da elektrik kesintilerini protesto eden kalabalık, elektrik dağıtım şirketini bastı. Yağmalanan binadan para kasası da dahil olmak üzere çok sayıda eşyanın kayıp olduğu bildirildi.

Megri megri…

Hakkari Yüksekova’da Nedim Zeydan Caddesi yönüne yürüyen grup, cadde üzerindeki bir banka şubesine taş attı. Bankanın camlarını kıran, içerisindeki malzemelere zarar veren grup, daha sonra bankayı ateşe verdi. Banka şubesi kullanılamaz hale geldi.

Megri megri…

TBMM’de milletvekilleri arasında Kürdistan ifadesi yüzünden yumruklu tartışma yaşandı. “Diyarbakır’da Kürdistan deyip gelip burada kıvırtmaya gerek yoktur.” diyen milletvekili Hasip Kaplan’ın sözleri üzerine milletvekilleri yumruk yumruğa kavga etti.

Megri megri…

2 Gün önce Ağrı ‘nın Doğubayazıt ilçesindeki polis karakoluna el yapımı patlayıcı atıldı. Olayda şans eseri ölen ve yaralanan olmazken, polis saldırıyı gerçekleştirenleri yakalamak için çalışma başlattı.

Megri megri…

Genelkurmay Başkanlığı çok sayıda emekli generale, basında TSK aleyhinde konuştukları gerekçesiyle orduevlerine giriş yasağı koydu.

Megri megri…

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir