Mükemmeliz (!)

Tek kelime ile mükemmeliz (!) Her yerimizden güzellik akıyor (!) Kıçımızdan, başımızdan, aklımızdan… Türkiye’nin belki de birince dünyanın ise dokuzuncu derbisi arasında gösteriliyor. Bu akşam, bu derbinin 382. randevusu olacaktı. Olacaktı diyorum çünkü hepinizin malumu bu dev derbinin güvenlik gerekçesi ile ilk önce seyircisiz oynanmasına daha sonra ise ertelenmesine karar verildi.

galatasaray fenerbahçe maçı ertelendi

Bu dev maça iki buçuk saat kala erteleme, bu ertelemeden yarım saat sonra iptal kararı alıyorsanız burada büyük bir sorun vardır. Böyle bir erteleme olacaksa bir gün önceden erteleme kararı almak daha doğru olmaz mıydı ya da bir gün önceden bu kararı almıyorsanız en azından sabahtan bu erteleme kararını alsaydınız.

Dün akşam İstanbul’da oynanan maçları, derbiyi seyretmek için İstanbul’un dört bir tarafından yola çıkan seyircileri ve daha erken yola çıkıp stada ve stadın çevresine gelen seyircileri düşününce mükemmel (!) bir yönetim anlayışımız olduğunu düşünmemek elde değil. Bu mükemmel yönetim anlayışımızla da dünyanın diline düşüyoruz.

Basiretsiz yöneticilerin futbolun da içine ettiği kesin.

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir