Taraftar Olmak

galatasaray

Bir takıma gönül vermek, onun peşinden gitmek ancak gerçek taraftarların sergileyebileceği bir davranıştır. Takımına gönül veren kişi her zaman onun yanındadır. Her zaman onu destekler. Kazanılan gün ile kaybedilen gün arasında bir ayrım yapmaz.

Takımı kazandığı gün elindeki atkıyı çılgıncasına sallayan, üzerindeki takım formasını gözlerine siper eden sevincinden takımının şapkasını havaya savuran taraftar gerçek taraftardır. Yine gerçek taraftar takımı kaybettiği gün göz yaşlarını takımının bayrağında kurular.

Taraftarlık bir yaşam biçimidir. Sadece statta ya da televizyon karşısında taraftar olmaz insan. Takımının renklerini sokağa taşır. Sarı kırmızı formasının üzerine takımının montunu giyip beresini takmış bir kişiye nasıl zevksiz denebilir? Bazen kıskançlıkla bakılır ona bazen hayranlıkla bazen de hırsla…

Taraftarın iyisi takımını her koşulda desteklemesi gerektiğini bilir. Lisanslı, orijinal ürünlerin takımına yapacağı katkının farkındadır. Lisansı olmayan, kimin sattığı belli olmayan ürünlere bulaşmaz. Akıllı taraftar bilir ki orijinal ürünleri en uygun fiyata üstüne üstelik kargo bedava seçenekleriyle Galatasaray ürünleri sayfasından inceleyebilirsiniz.

Taraftarlık kimi zaman hediye vermektir. Taraftar ürünleri ile sevdiklerinizi mutlu etmek ya da evde, ofiste takımının rengini desteklemek isteyenlere onlarca ürün arasından seçebileceğiniz lisanlı ürünler size en yakın ve en hesaplı hepsiburada.com sitesinde. Üstelik sizin ona gitmeniz gerekmez, o size kadar gelir.

Advertorial içerik

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir