TRT’den Fiyasko Bir Yapım: Şimdi Onlar Düşünsün

şimdi-onlar-düşünsün

Kutsal Damacana ve Kolpaçino filmleri ile her kesim tarafından sevilen bir oyuncuydu Şafak Sezer. Daha sonra Gezi eylemleri sürecinde takındığı tavır yüzünden bir grup tarafından feci şekilde eleştirildi. Hatta dönemin başbakanı, şimdilerde cumhurbaşkanımızın yanında takındığı tavır da sosyal medyada çok yer işgal etmişti. O günden sonra artık TRT’de kesin bir iş alır, diye düşünülen Şafak Sezer, gerçekten TRT’de bir iş aldı.

Şafak Sezer’i özellikle Kolpaçino’da seyredip çok beğenen birisi olarak, her ne kadar sonradan yaptığı işlerde gözümden düşse de, dizisine bir bakayım dedim. Geçen pazar ilk bölümü yayımlanan “Şimdi Onlar Düşünsün” adlı dizinin büyük bir bölümü Malatya’da geçtiği için gözüme iyi gelmişti dizi. Senaryo ve espriler çok basit gelse de Malatya’nın büyüsü bizi de sardığı için bu hafta yayımlanan ikinci bölümü seyredeyim dedim.

İkinci bölümde herkes İstanbul’a gelmiş, Malatya kalmamış, kalitesiz espriler havada uçuşuyor, oyunculuklar yerde, Şafak Sezer’in yapmış olduğu şive ise tam anlamıyla kulak tırmalayıcıydı. Dizinin yarısında seyretmeyi bıraktım.

TRT’de yayımlanan bu dizi için keyifli, eğlenceli, komedi dozu yüksek şeklinde reklam yapılsa da ben ne keyif aldım, ne eğlendim ne de güldüm. Şafak Sezer, Gezi olaylarında bir kesime çizdirdiği karizmasını “Şimdi Onlar Düşünsün”de de bir diğer kesime karizmasını çizdireceğe benziyor. Hadi hayırlısı.

 

 

Belki bunları da beğenirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir