Yaşa Öl Tekrar Et

Oyun kıvamında bir film Edge Of Tomorrow (Yarının Sınırında). Hepimiz oyun başındayken bir bölümü geçmekte zorlanır, defalarca kaldığımız yerden o yeri geçmeye çalışır ve farklı teknikler deneriz ya işte tam da böyle Yarının Sınırında. 90’lı yıllardan hatırlanacak olan Groundhog Day (Bugün Aslında Dündü) filmindeki gibi bir senaryonun günümüz Hollywood sinemasında oldukça meşhur olan post apokaliptik bir uyarlaması olan film yine de kendini izletmeyi başarıyor.

edge of tomorrow

Doug Liman’ın yönetmenliğini üstlendiği bir saat elli üç dakikalık filmin esas oğlanı ise son yıllarda dünyayı kurtarmaktan yorulmayan Tom Cruise. Oblivion filminde olduğu gibi yine dünyayı istila etmiş uzaylılarla savaşan Tom Cruise daha önceki filminde olduğu gibi bir asker olarak karşımıza çıkıyor.

Uzaylılar karşısında verilen savaşın kahramanlık olgusuna dayandırılarak verildiği film konusu orijinal, oyunculuğu mükemmel, efektleri harika olmasa da kendini izletmeyi başarıyor.

İyi seyirler dilerim…

Belki bunları da beğenirsin...

1 Yorum

  1. 08 Ocak 2015

    […] 6. Edge Of Tomorrow: Oyun kıvamında bir film Edge Of Tomorrow (Yarının Sınırında). Hepimiz oyun başındayken bir bölümü geçmekte zorlanır, defalarca kaldığımız yerden o yeri geçmeye çalışır ve farklı teknikler deneriz ya işte tam da böyle Yarının Sınırında. 90’lı yıllardan hatırlanacak olan Groundhog Day (Bugün Aslında Dündü) filmindeki gibi bir senaryonun günümüz Hollywood sinemasında oldukça meşhur olan post apokaliptik bir uyarlaması olan film yine de kendini izletmeyi başarıyor. Yazının devamı için tıklayınız. […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir