Yenilmezler: Ultron Çağı

yenilmezler 2

Joss Whedon’un yazıp yönettiği “Yenilmezler 2: Ultron Çağı” yine bir Marvel klasiği. Süper kahramanlar, süper düşmanlar hepsi bir arada. Iron Man (Tony Stark), Thor (Chris Hemsworth), Hulk (Mark Ruffalo), Captain America (Chris Evans), Black Widow (Scarlett Johansson), Hawkeye (Jeremy Renner)… Daha ne olsun.

Bu kadar süper kahraman bir araya gelip ortaya kötü bir film çıkar mı? Tabii ki hayır. Mükemmel bir görsel şölenle bilim kurgu ve aksiyonun harmanlandığı bu 150 dakikalık filmi sinemada seyretmediyseniz, evde hemen koltuğunuza kurulun, çerezlerinizi yanınıza alın ve filmin keyfini doya doya çıkarın.
avengers 2

İki buçuk saatlik film nasıl bitecek demeyin, konu süper kahramanlar olunca film göz açıp kapayıncaya kadar bitiyor. Söylemesi bizden, seyretmesi sizden.

Filmin konusuna gelince… Süper kahramanlar dünyaya barışı egemen kılmak için hazırlanan bir sistemi hayata geçirmek ister ama işler bekledikleri gibi gitmez. Çünkü Ultron, insanları ortadan kaldırmak için hain planları vardır. Bu planları alt etmek ancak süper kahramanların bir araya gelerek başarabileceği bir iştir.

İyi seyirler…

Belki bunları da beğenirsin...

1 Yorum

  1. 23 Aralık 2015

    […] Bu kadar süper kahraman bir araya gelip ortaya kötü bir film çıkar mı? Yazının devamı için tıklayınız. […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir